• RECENZJE/REVIEWS

  • WYWIADY/INTERVIEWS

  • Reklamy

Gdzie Galakta nie może, tam Fantasy Flight Games nas rozpieszcza!

Podczas gdy wydawca polskiej linii Arkham Horror notuje ciągłe opóźnienia związane z pojawieniem się pierwszego dodatku w naszym rodzimym języku, za oceanem szykują już następny. The Lurker at the Threshold, bo o nim mowa oferuje odświeżenie nieco mechaniki i wprowadza kilka innowacji:

1. Dostaniemy odnowiony zestaw 18 bram z podstawowej wersji i dodatków z Dunwich i Kingsport.  Wrota otrzymają nowe charakterystyki takiejak utrata poczytalności przy nieudanej próbie zamknięcia czy symbole ruchu potworów, które pozwolą bramom się przemieszczać!


2. Pojawią się tzw. Relationship Cards, które będziemy losować na początku gry. Mają budować społeczny charakter rozgrywki i oczywiście dawać wspólne korzyści uczestnikom rozgrywki.

3. Z tytułowym „czającym się w przedsionku” będzie można zawrzeć „mroczny pakt”. Pojawi się nowa talia – Dark Pact, która będzie dawała ogromne korzyści, ale cena ma być nardzo wysoka.

4. Do tego ponad 100 nowych kart Lokacji, Mitów,  Zaświatów, Czarów i Przedmiotów.

Dodatek zapowiada się niezwykle smakowicie. Fantasy Flight Games zabierze nas znów do Arkham na wiosnę 2010 roku. Szczegóły na stronie wydawcy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: