• RECENZJE/REVIEWS

  • WYWIADY/INTERVIEWS

  • Reklamy

Wieści z kraju i ze świata #13 – zagraniczne szaleństwo!

Doomtown_okładka

Zapraszamy do przeglądu wieści z kraju i ze świata.

WSTĘPNIAK

W Polsce trudne rozmowy o recenzjach, recenzentach i wydawcach. Również szerokim echem odbiła się pyrkonowa afera kostkowa. A tymczasem za granicą cuda i dziwy wydawnicze, ale nie tylko! To wszystko w specjalnym wydaniu naszych wieści.

NEWSY

Doomtown

Deadlands na planszy

Dla fanów dzikiego zachodu AEG przygotowało nową edycję karcianki Doomtown: Reloaded. Fani klasycznego systemu RPG Deadlands oraz klasycznej  kolekcjonerskiej Deadlands: Doomtown powinni być zachwyceni. Start już w sierpniu 2014 roku.

Warhammer 40,000 Conquest

Kosmiczni Marines na kartach

Fanów Space Marines z pewnością ucieszy nowa gra Erica M. Langa czyli Warhammer 40,000: Conquest. Oczywiście Living Card Game i oczywiście od Fantasy Flight Games. Premiera w trzecim kwartale 2014 roku.

Steam Moon

Pociągi na księżycu

Tak, tak – wcale się nie przesłyszeliście. Projektant Alban Viard stworzył Age of Steam: The Moon. Budowanie linii kolejowych na… Księżycu to dopiero musi być zabawa – premiera jeszcze w tym roku.

Munchkin Panic

Munchkin Panic

Nie mylicie się. Dopiero co pisaliśmy o Loot Letter czyli miksie Munchkina z Love Letter, a teraz czas na kolejną mieszankę. Fireside Games łączy siły ze Steve Jackson Games i z połączenia Munchkina i Castle Panic powstaje Munchkin Panic!

Memoir '44_ D-Day Landings

Memoir’44: D-Day Landings

Days of Wonder rozpoczyna świętowanie lądowania wojsk sprzymierzonych w Normandii. Na pierwszy strzał idzie D-Day Landings, która ma zawierać 6 zestawy map do rozegrania 6 bitew. Dodatkowo ma się ukazywać rokrocznie od 2 do 3 dodatków do Memoir’ 44. Fani z pewnością zacierają ręce!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: