• RECENZJE/REVIEWS

  • WYWIADY/INTERVIEWS

  • Reklamy

Pan Lodowego Ogrodu jednak wyjdzie!

CENTRUM_HOBBYSTYCZNE_STREFA

Dla wszystkich fanów twórczości Jarosława Grzędowicza, a w szczególności fanów Pana Lodowego Ogrodu mamy bardzo dobrą informację. Prowadzona od 1 marca akcja zbierania funduszy na wydanie gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu w portalu wspiera.to uzyskała w dniu wczorajszym 101 % wymaganej kwoty, dzięki czemu gra zostanie wydana. Ogromny zasięg informacji ze strony patronów medialnych projektu sprawił, że gra zwróciła na siebie uwagę pasjonatów gier jak i inwestorów gotowych wesprzeć prowadzoną akcję.

W projekcie padł kolejny rekord w postaci największej jednorazowej wpłaty w polskim crowdfundingu wynoszącej prawie 30 tysięcy złotych. Kto dokonał takiej wpłaty?

Dzięki tak ogromnej wpłacie mecenasem projektu a zarazem wyłącznym sprzedawcą kolekcjonerskiej edycji gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu zostało Centrum Hobbystyczne STREFA z Bielska-Białej. Decyzja o wyborze takiego partnera nie była przypadkowa, gdyż jest to największe Centrum Hobbystyczne na Śląsku, a może nawet w Polsce. Oprócz tego, że będziecie mogli w nim kupić edycję kolekcjonerską gry Pan Lodowego Ogrodu, zagrać w przestronnych wnętrzach centrum, to przy odrobinie szczęścia zagracie z jej autorem, a może nawet traficie na testy jego nowego prototypu. Właśnie dzięki uprzejmości właścicieli STREFY mogliśmy dobrze przetestować prototyp przy okazji różnych spotkań planszówkowych, podczas, których przewijały się setki ludzi zarażonych pasją gier bez prądu.

Do końca akcji pozostało 11 dni i liczymy, że nabierze ona rozpędu po tak dobrych informacjach, bo przyszła kolej na osiągnięcie kolejnych progów, w których wspierający będą mogli nabyć dodatkowe i zarazem unikalne figurki do wcześniej zakupionej gry. Już dziś możesz stać się częścią wielkiego projektu kupując w akcji wybrany produkt.

Link do akcji.

Jeszcze raz dziękujemy za udzielone wsparcie finansowe.
Krzysztof Wolicki
Wydawnictwo REDIMP

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: