• RECENZJE/REVIEWS

  • WYWIADY/INTERVIEWS

  • Reklamy

Wieści z kraju i ze świata #21

Swięta)Horrible Games

Zapraszamy do przeglądu wieści z kraju i ze świata.

NEWSY

Exodus_Edge_Extinction_Box2_3500x3000px

Exodus na Kickstaterze

Już w styczniu 2015 roku na amerykańskiej platformie crowdfundingowej ruszy zbiórka na rzecz dodatku do największego hitu ze stajni wydawnictwa NSKN Games. Exodus: Edge of Extinction będzie zwierać sześć asymetrycznych frakcji, nowe technologie oraz nowe tryby rozgrywki.

Titan_Diarchy_exodus

„Zaprojektowałem ten dodatek z myślą o fanach Exodusa. Sześć frakcji w Edge of Extinction jest esencją nowej asymetrycznej rozgrywki. Teraz naprawdę poczujecie prawdziwą różnicę, nie będziecie tylko budować imperium, ale będziecie budować swoje imperium i będzie ono jedyne w swoim rodzaju.”- powiedział nam o projekcie Andrei Novac.

upstairsUpstairs na Spieleschmiede.com

Na niemieckiej platformie crowdfundingowej ruszyła zbiórka wydawnictwa Spieltrieb. Gra jest częścią serii Little’N’Nice (mikro produkcji) i zawiera tylko 9 kart. Upstairs pozwoli nam się wcielić w tajnych agentów, którzy próbują uciec z wieżowca będącego tajną kwaterą Arcyłotra. Tylko gracz, który dotrze na dach jako pierwszy przeżyje i wygra rozgrywkę!

OM Nom Nom

Dodatek do Om Nom Nom

Brain Games wystartuje w styczniu 2015 roku na europejskiej platformie Spieleschmiede z rozszerzeniem do swojej świetnie sprzedającej się gry. Przypomnijmy, że Om Nom Nom to tytuł o chwytaniu jak najszybciej jak największej ilości jedzenia – każdy smakołyk to punkty!

Ghost Town

Miasto duchów wkracza do 12 królestw

Mage Company wystartowało na platformie Kickstarter (i nie tylko) z pierwszym rozszerzeniem do 12 Realms. Ghost Town wprowadza zupełnie nowe zasady. Naszym celem jest odzyskać 3 stracone rzeczy Szeryfa, dopiero wtedy pojawi się „niewidzialne miasto” i będzie nam dane stoczyć walkę z mrocznymi przeciwnikami.

Swięta_NSKB

Życzenia świąteczne i noworoczne

Przystanek Legnica i nasi przyjaciele składają wszystkim Czytelnikom najlepsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Wspaniałego, planszówkowego 2015 roku!

Reklamy

Komentarze 2

  1. Dość crowdfundingowo dziś. 🙂

  2. Znak czasów – co raz więcej twórców próbuje swoich sił na różnych platformach 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: